Kominki Karma już dostępne !

Czy marzyli kiedyś Państwo o posiadaniu pięknego kominka w domu, ale nie mieli możliwości budowy komina, bądź też nie było czasu na dorzucanie drewna oraz czekanie na rozpalenie? Mamy dla Państwa rozwiązanie! To czeskie kominki gazowe Karma! 

Kominki gazowe Karma pobierają powietrze z wnętrza pomieszczenia i odprowadzają spaliny do komina.  Są idealne do ogrzewania domów rodzinnych, mieszkań, domków letniskowych, sklepów lub biur. Szczególnie docenisz kominki czeskiej firmy Karma, które mogą wytrzymać mroźne temperatury występujące w domkach, nie wpływając jednak na ich funkcjonalność. Konstrukcja komory spalania oraz „kłody” , która wykonana jest ze specjalnego materiału ceramicznego i umieszczonego nad palnikiem pomagają stworzyć iluzję kominka do spalania drewna. W przeciwieństwie do zwykłych kominków do spalania drewna kominki gazowe Karma pozwalają na ustawienie i utrzymanie pożądanej temperatury pomieszczenia. Funkcja Bi-pass umożliwia ustawienie ciągłej pracy palnika niezależnie od termostatu. Kominek wyposażony jest w mechaniczną kontrolę temperatury, zapłon piezoelektryczny i zawór zapobiegający wstecznemu odprowadzaniu spalin.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kominki wolnostojące, jak i do zabudowy. Dajemy Państwu również wybór pomiędzy wylotem spalin do komina lub od razu na zewnątrz budynku. Zatem jeżeli marzą Państwo o spędzaniu czasu przy kominku – zapraszamy do kontaktu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *