O nas

Mora Polska Sp. z o.o. została założona w 1995 roku jako główny przedstawiciel na Polskę firmy Mora Moravia z Czech -która, obecnie jest częścią koncernu GORENJE  jednego z największych producentów urządzeń grzewczych oraz sprzętu AGD. Marka Mora istnieje na rynku polskim od końca lat 60. ubiegłego wieku. Dosyć szybko zyskała sobie popularność wśród klientów, na co z pewnością duży wpływ miała wysoka jakość produktów i przystępne ceny. Jednak w latach 1989-95 wyraźnie odczuwalny był w Polsce brak profesjonalnego zaplecza serwisowego, które mogłoby zapewnić posiadaczom sprzętu produkowanego przez Morę pełną satysfakcję z jego użytkowania. W tej sytuacji Mora Polska Sp. z o.o. jednym z głównych celów swojej działalności uczyniła zbudowanie takiego właśnie zaplecza. Obecnie firma posiada ponad 300 profesjonalnych punktów serwisowych na terenie całego kraju, a klient otrzymuje pomoc wykwalifikowanego fachowca w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia awarii.

Siedziba naszego sklepu internetowego mieści się w Poznaniu. Natomiast do zaopatrywania się w naszym sklepie zachęcamy osoby z całej Polski, co dotyczy głównie produktów z działu techniki grzewczej oraz odnawialnych źródeł energii.

Korzyści, jakie daje wybór właśnie takiej formy zakupów, można długo wyliczać. Najważniejsze to – szybka dostawa, brak konieczności zwiedzania okolicznych sklepów i składów budowlanych oraz tani transport.

Tylko sprawdzone produkty czołowych producentów:

Mora Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem w Polsce m.in. następujących firm:

  • Mora Moravia – Gorenje (kuchenki, sprzęt do zabudowy, przewody gazowe i gazowe ogrzewacze wnętrz),
  • Solar Energy (kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne)
  • Alpha, Drazice (zbiorniki akumulacyjne, ogrzewacze elektryczne wody),
  • Wavin-Ekoplastik (rurki i kształtki do instalacji wodnych i c.o.),
  • Atmos (kotły na paliwa stałe na paliwa stałe),
  • Tubex (izolacje),
  • La Nordica (kominki wolnostojące, wkłady kominkowe)
  • Barlinek (biopaliwa – pelet i brykiet drzewny),
  • Slovarm (armatura wodna, złączki i zawory mosiężne),
  • AZ Pokorny (przewody gazowe).

EKOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

Oferowane przez naszą firmę produkty są wykonane w najwyższym standardzie z dbałością o naturę, ekologię oraz Państwa wygodę i bezpieczeństwo  podczas użytkowania.

PROJEKTOWANIE INSTALACJI

Zajmujemy się projektami  i wykonawstwem instalacji grzewczych w budownictwie indywidualnym a także w dużych inwestycjach użytku publicznego oraz halach, biurowcach, hotelach…

BEZPŁATNE DORADZTWO

Chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą z zakresu doboru odpowiedniej mocy urządzeń grzewczych oraz sposobu ich montażu.

NEGOCJOWANE CENY USŁUG

Negocjacja cen na usługi instalatorskie odbywa się zawsze indywidualnie z klientem przed podpisaniem umowy.

PO ZAKUPIE

Także po zakupie mogą Państwo skorzystać z pomocy naszych doradców, jak zamontować lub użytkować kupiony w naszym sklepie produkt.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach:

poniedziałek – piątek 8 – 16

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących działania naszego internetowego sklepu napisz do nas lub zadzwoń. Skontaktuj się z nami również, jeżeli chciałbyś kupić produkt, którego nie ma w naszej ofercie.

Z chęcią sprowadzimy go dla Ciebie.

Życzymy wszystkim udanych zakupów!

Dane o spółce:

Mora Polska Sp. z o.o.
z siedzibą w Poznaniu,
przy ul. Wilczak 45/47,
61-623 Poznań,

wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000092766,
NIP 781 – 10 – 08 – 447

Wysokość kapitału zakładowego: 2 245 000 PLN