Dofinansowania do kotłów ATMOS

Każdy z Państwa może pomóc w walce ze smogiem!  Czas na wymianę kotła na nowy Firmy ATMOS ! Dzisiaj możesz to zrobić z dofinansowaniem !

Smog, smog, smog. Ciągle to słyszymy w radio, w telewizji, czytamy o tym na stronach internetowych.

Główną przyczyną powstawiania smogu nie są elektrownie czy elektrociepłownie. Te, pracując zgodnie z normami europejskimi zmuszane są do pracy w zakresie wyśrubowanych wartości, przez co stosują najnowocześniejsze elektrofiltry. Nie są nimi również samochody, chociaż i te nie są bez winy. Głównym powodem  powstawania smogu są stare instalację grzewcze w domach. Niestety nie wszyscy regularnie czyszczą kotły, jako paliwa używają tego, czego powinni, czyli np. drewna, peletu czy węgla, lecz palą śmieci, stare gazety, ubrania. Z tym ciężko jest walczyć.

Możemy zaradzić natomiast jakości tego, co wychodzi z Państwa kominów. Większość zamontowanych kotłów ma już swoje lata oraz swój przebieg. Nie spełniają one jednak norm ekologicznych. Państwo, chcąc pomóc obywatelom oraz oczyścić powietrze prowadzi wiele programów dofinansowania wymiany kotłów na nowe. W każdym województwie, na stronach Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska oraz na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska dostępne są informacje o obecnych programach dofinansowania wymiany kotłów.

Nasze kotły ATMOS muszą sprostać czoła wielu, bardzo wyśrubowanych normom europejskim (co naturalnie robię bez większego wysiłku 🙂 ), przez co bez problemu spełniają wymagania stawiane w programach dofinansowania.

W naszej ofercie mamy kotły obsługujące wiele rodzajów opału – drewno, węgiel kamienny, brunatny, olej, brykiet, pelet – dzięki czemu chcąc sprostać Państwa wymaganiom, znajdziemy i dopasujemy kocioł, jak również pozostałe elementy zestawu do Państwa potrzeb.

Zachęcamy do przeczytania informacji o programach na stronach odpowiednich dla Państwa, Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska. Wystarczy, że klikną Państwo na swoje województwo na poniżej mapie.

W przypadku chęci kontaktu, prosimy o wypełnienie ankiety, w celu dostosowania oferty do Państwa potrzeb.

Ankieta osobowa dotycząca dofinansowania kotłów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *